jirka F

Když pes vystrkuje na svého pána nebo na kohokoliv zadek, je to normální pozdrav, nebo tím myslí, ať jde pán do pr*ele?

Děkuji za pracnou odpověď.

Odpovědi
nyjono

Pracná odpověť je ta, že pes nikdy na svého pána ani jiného pána zadek nevystrkuje.
To dělají jen lidi. a myslí tím to, co si právě myslí.

Kepler

Čeká, že mu ho očucháš, jak to dělají psi mezi sebou. Znamená to vzájemné předání vizitky. Do smrti dobrý, smradlíku!

jáára

Chce podrbat a mazlit se.

zjentek

Tak pokud pes na KOHOKOLI vystrkuje zadek, tak to není pes, ale fena a jestli je to pes, tak je to teplý pes.