kikinka2210

když pčíkám tak si učůrnu

čím je to že když furt pčíkám tak si učůrnu ?? pčíkám furt a když to nejde zadržet tak se pomočím :((
Doplňuji:
je mi 12 :DD a vždy to nevydržim :)

Nejlepší odpověď
fcoop

No – je i horší varianta.

Další odpovědi
mosoj

Je to nemoc a dá se to dobře léčit. Nepodceňoval bych to, s věkem se to bude jenom zhoršovat. Zkušenost osobní samozřejmě nemám, ale žena ano.

pokazdejinak

najdi si cviky na posílení pánevního dna – tvůj problém se jmenuje inkontinence a rozhodně to není k smíchu… není od věci, aby to věděl tvůj lékař – jako akutní řešení ti asi předepíše inkontinenční vložky, ale dlouhodobě ti pomůží jen ty cviky

Ano-ja

Mně se to taky stává, když skáču na trampolíně, nebo taky když si pčíknu a tak..a sem mladá :( věkem se to opravdu může zhoršovat a doporučila bych cviky na posilování pánevního dna! :) co nejdříív..výsledky budou ale až po dlouhé době a nepřestávala bych s tímto cvikem už..

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/cviky-na-posileni-panevniho-dna-trenovat-muzete-pri-sexu-i-vareni-p9h-/zdravi.aspx?c=A110127­_114400_zdravi_pet

Michal Kole

Kup si inkontineční vložky

hanulka11

to není ale k smíchu dojdi si k doktorovi a řekni mu to

aramah

Máš mamku ne? tak ji to řekni, nebo jakou pomoc očekáváš zde?
Máš tu dost odpovědi…a nic?

Drap

Asi nachlazením. Choď pčíkat na toaletu

anonym

Chudinko Kikinko 🙂 koukám kolik to máš problémů, nejdřív nosánek potom očičko a teď…

marta52

NEVÁHEJ a utíkej k doktoru, jako malá holka jsem měla stejný problém, jenže když jsem to doktorce řekla, tak se smála a neudělala se mnou nic, no a teď už jsem stará a i když se s tím dost let léčím, tak je to houby platné, myslím, že kdyby mě doktorka někam poslala hned zpočátku, tak jsem takhle nedopadla

veruska

Myslím,že bys to měla řešit s maminkou a navštívit lékaře.

Sonka Pop

Ahoooj, jj, já jsem s tím bojovala. Ale už je to dobré :) Proč se ptáš, zajímá tě něco konrétního?

Pajka.111

No, mě osobně by zajímalo jak ses inkontinence zbavila a jaké pomůcky můžeš doporučit? Díky moc.