Avatar uživatele
kikinka2210

když pčíkám tak si učůrnu

čím je to že když furt pčíkám tak si učůrnu ?? pčíkám furt a když to nejde zadržet tak se pomočím :((
Doplňuji:
je mi 12 :DD a vždy to nevydržim :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2 před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

No – je i horší varianta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Je to nemoc a dá se to dobře léčit. Nepodceňoval bych to, s věkem se to bude jenom zhoršovat. Zkušenost osobní samozřejmě nemám, ale žena ano.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

najdi si cviky na posílení pánevního dna – tvůj problém se jmenuje inkontinence a rozhodně to není k smíchu… není od věci, aby to věděl tvůj lékař – jako akutní řešení ti asi předepíše inkontinenční vložky, ale dlouhodobě ti pomůží jen ty cviky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ano-ja

Mně se to taky stává, když skáču na trampolíně, nebo taky když si pčíknu a tak..a sem mladá :( věkem se to opravdu může zhoršovat a doporučila bych cviky na posilování pánevního dna! :) co nejdříív..výsledky budou ale až po dlouhé době a nepřestávala bych s tímto cvikem už..

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/cviky-na-posileni-panevniho-dna-trenovat-muzete-pri-sexu-i-vareni-p9h-/zdravi.aspx?c=A110127­_114400_zdravi_pet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Kup si inkontineční vložky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to není ale k smíchu dojdi si k doktorovi a řekni mu to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Máš mamku ne? tak ji to řekni, nebo jakou pomoc očekáváš zde?
Máš tu dost odpovědi…a nic?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Asi nachlazením. Choď pčíkat na toaletu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chudinko Kikinko 🙂 koukám kolik to máš problémů, nejdřív nosánek potom očičko a teď…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marta52

NEVÁHEJ a utíkej k doktoru, jako malá holka jsem měla stejný problém, jenže když jsem to doktorce řekla, tak se smála a neudělala se mnou nic, no a teď už jsem stará a i když se s tím dost let léčím, tak je to houby platné, myslím, že kdyby mě doktorka někam poslala hned zpočátku, tak jsem takhle nedopadla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Myslím,že bys to měla řešit s maminkou a navštívit lékaře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoooj, jj, já jsem s tím bojovala. Ale už je to dobré :) Proč se ptáš, zajímá tě něco konrétního?

před 1390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No, mě osobně by zajímalo jak ses inkontinence zbavila a jaké pomůcky můžeš doporučit? Díky moc.

před 1364 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek