oskar

Kdyz odpovim na otazku?

Kdyz odpovim na otazku,tak tam zustane okenko.Opravit odpoved.

Nejlepší odpověď
quentos

jedná se pouze o možnost, které můžete a nemusíte využít.

Další odpovědi
afro.minerva

Tak můžete svoji odpověď opravit. Pokud někdo již hlasoval o vaší odpovědi palcem nahoru nebo dolů, tak můžete jenom odpověď doplnit. To se vám tam taky objeví jako „okénko“.

panenka

to oskare znamená že pokud napišeš svou odpověd a chceš tam doplnit nějaké slovo nebo tam něco opravit

anonym

co tady dáváte ty palce dolů,když ty odpovědi jsou všechny správné?

alexandra

Třeba když zjistíš,že jsi udělal hrubku,nebo si ještě na něco vzpomeneš,co by jsi chtěl k otázce doplnit.

Michal

Třeba se spletete,snad i v pravopise.Tady je možno odpověď opravit, poopravit odpověď.