Když nevhodně parkuje kamion, jde ho odtáhnout? Jak se to dělá?To musí přijet jiný „kamion“, s valníkem kam se jeřábem

přesune?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

přijede něco takového:
http://www.au­tosluzbyhk.cz/od­tahova-sluzba-hradec-kralove.htm

Další odpovědi
Rocker

Zavolej měšťáky,ať si poradí.Jsou to specialisti na odtahování aut,dávání botiček a podobnou buzeraci.Ale nejspíš by mu jen dali za stěrač lítek,to umí nejlíp.

anonym

V bytovce, kde jsem loni bydlela, byl problém s parkováním kamionů pod okny. Řidiči přijížděli pozdě večer a odjížděli kolem páté ráno. Upozornění na nepovolené parkování nepomohlo, městská policie ano. Po třetí pokutě byl pokoj. Vše se vyřídilo během týdne. Domluvit jsme se „po dobrém“ pokoušeli půl roku.

venkovan

Když je potřeba, všechno jde. Jen je otázka těch nákladů. Když osobák v Praze stojí okolo 1400,– Kč, tak kamion bude o trochu dražší.

cukrar

Anonyme, hodně záleží na místě samém, kde stojí auto, zdali je i šofér přítomen. Jinak se odtahuje jen několik metrů, jinak na odstavná parkoviště. Přijede specielní vozidlo, zasune válečky pod přední kola, zajistí, nadzvedne a podle druho vozidla a návěsu „odpojí“ brzdy a už se jede.....
Nebo na tyči, ale to již musí sedět řídič v kabině.

honza19hk

stačí hodně silné auto(např Tatra813 8×8 nebo tank,befko atd…) něco co má velkou tažnou sílu.

A jinak měšťáci sice mají odtahovku ale ne na 40 tunovej kamion.Navíc ten kamion bude zabržděnej,takže bys to musel táhnout smykem a tím mu zničíš gumy,pozor abys neměl problémy kvůli těm gumám.Jeřábem přesouvat kamion je blbost, nejlepší ho je odtáhnout.

Jinak s moji technikou by to nebyl problém. VT-55A-tažná síla navijáku max 110tun.