zjentek

Když není ani brzy zrána, ani k večeru, a přesto začnou prozpěvovat kozi, znamená to, že je po dešti?

Nejlepší odpověď
paul1

Tedy zpívající kozy, to bych viděl rád, musí to být uchvacující pohled. 😁

Další odpovědi
orwell

Tím bych se moc neřídil, u nás si „kozi“ prospěvují furt, hlava nehlava. Máme jich tu letos jako much. A to se před pár lety říkalo, že vychcípali na nějakou nemoc…

Arne1

Kozi? To jako dámská ňadra? A ta zpívají jak?

Drap

Kozám je to jedno. Pokud jsi myslel kosi, tak to, že je po dešti nutně znamenat nemusí.

xiperio

Jsem zvědavý, jak si s touto otázkou poradí quentos. Co opraví? i-y nebo z-s ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Senzor si toho nevšiml. 🙂

zjentek

Jo (;… tak to je překlap, jde o kosi, ne o zozy. ((;