Když nemůžu udělit určitému uživateli palec

jak je to pak v případě že mi odpoví a já uznám jeho odpověd za nejlepší,jde pak jeho odpověd uzamknout?

Nejlepší odpověď
panenka

Taky se mi to ted stalo chtěla jsem dát palec hanulce a ukázalo se mi Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.
Tato funkce omezuje podvodné chování na tomto serveru.

Další odpovědi
Michal

Při uzamčení otázky.

aramah

Neberte mě jako rejpala ale vadí mi když nemůžu dát palec komu chci a podle svého uvážení.No co nadělám,odpovím si sama -nic-

anonym

ani Panence,Kropit­kovi,ani nikomu kdo odpověděl na mou otázku nemůžu udělit palec