Avatar uživatele
sejtanka

Když někomu odpovíte na otázku…

Máte pocit „Já jsem tak chytrej(á“),nebo se snažíte nasbírat body, ať jste nejlepší,či je to jen pro dobrý pocit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004, SajmonModer před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Nejde mi o to,být nej.Spíš jsem celý život v ústraní.Nemusím také vědět vše a tak pro mne platí,že dobrá rada je nad zlato a stačí se jen zeptat.Body nejsou tak důležité,ty mi život neusnadní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
poa.li

Baví mne zamýšlet se nad jednotlivými problémy…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nemívám pocit,že jsem chytrá ani že jsem nejlepší.Jsou tady mnohem životem a zkušenostmi otřískanější uživatelé,ale když dostanu palec vím,že si mou mnohdy i nesprávnou odpověd někdo přečetl,a pokud si z ní něco odnesl nebo se pobavil jsem za to ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Odpovídám, pokud si myslím, že znám odpověď, nebo mám osobní zkušenost a zároveň si vždy ráda přečtu ostatní odpovědi. Pokud dostanu bod, beru to jako bonus, hlavní důvod je ale zábava, zvědavost a touha něco se dozvědět zajímavého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jde mi o body,snažím se jich mít co nejvíc.Na ty body totiž sbalím nějakou pěknou ženskou.Dnes ženy letí na body.Budu king.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ráda pomohu pokud vím a nebo najdu pomoc na netu o nic jiného mi nejde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nemám ani pocit, že jsem chytrá, ani že jsem nejlepší, ani nesbírám body. To ani moc dobře nejde, je to záležitost těch druhých.
Jsem sdělovací typ a když vím, napíšu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dobre mi urobí: pomohla som.
Kto nevie, opýta sa. Kto vie, odpovie.
PS.
s niektorými pýtajúcimi sme si dopisovali, až do úplného vyriešenia. Bol to dobrý pocit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Baví mě to tady a rád lidem pomáhám, když to jde … a je tu i sranda …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek