sejtanka

Když někomu odpovíte na otázku…

Máte pocit „Já jsem tak chytrej(á“),nebo se snažíte nasbírat body, ať jste nejlepší,či je to jen pro dobrý pocit?

Nejlepší odpověď
johana 56

Nejde mi o to,být nej.Spíš jsem celý život v ústraní.Nemusím také vědět vše a tak pro mne platí,že dobrá rada je nad zlato a stačí se jen zeptat.Body nejsou tak důležité,ty mi život neusnadní.

Další odpovědi
poa.li

Baví mne zamýšlet se nad jednotlivými problémy…

iceT

Nemívám pocit,že jsem chytrá ani že jsem nejlepší.Jsou tady mnohem životem a zkušenostmi otřískanější uživatelé,ale když dostanu palec vím,že si mou mnohdy i nesprávnou odpověd někdo přečetl,a pokud si z ní něco odnesl nebo se pobavil jsem za to ráda.

Radak

Odpovídám, pokud si myslím, že znám odpověď, nebo mám osobní zkušenost a zároveň si vždy ráda přečtu ostatní odpovědi. Pokud dostanu bod, beru to jako bonus, hlavní důvod je ale zábava, zvědavost a touha něco se dozvědět zajímavého.

ten který je

Jde mi o body,snažím se jich mít co nejvíc.Na ty body totiž sbalím nějakou pěknou ženskou.Dnes ženy letí na body.Budu king.:-D

hanulka11

ráda pomohu pokud vím a nebo najdu pomoc na netu o nic jiného mi nejde

ReHu

Nemám ani pocit, že jsem chytrá, ani že jsem nejlepší, ani nesbírám body. To ani moc dobře nejde, je to záležitost těch druhých.
Jsem sdělovací typ a když vím, napíšu.

led

Dobre mi urobí: pomohla som.
Kto nevie, opýta sa. Kto vie, odpovie.
PS.
s niektorými pýtajúcimi sme si dopisovali, až do úplného vyriešenia. Bol to dobrý pocit.

SajmonModer

Baví mě to tady a rád lidem pomáhám, když to jde … a je tu i sranda …