Když někomu diagn.rakovinu,může mi být přiznáno ZTP, nebo třeba pol.inval.důchod?

Jak je to z ZTP?

Nejlepší odpověď
SINGO

ZTP nevím, ale důchod určitě i 3st. (názor ze zkušenosti)

Moje mamka dostala rakovinu lékař ji dopuručil aby si zažádala o důchod a dostala 3st.

Další odpovědi
baghira

Třeba ano, třeba ne. Při přiznávání invalidního důchodu nezáleží ani tak na samotné diagnóze, jako hlavně na rozsahu snížení pracovní schopnosti.

ZTP opět může být přiznán a nemusí – záleží na stupni postižení.

Zdroj: http://ligavo­zick.skynet.cz/ip/pris­pevky.php?oblas­t=9000011

anonym

Zalezi na rozsahu .. nekdo se vyleci uspesne uz po prvni operaci , nekdo musi mit jeste chemoterapie , ozarovani …, nekdo ma opakovani vseho , je to pripad od pripadu. -iv-