bolak

Když někdo taxikáři poblije v taxíku potahy, může mu taxikář říct ať mu je zaplatí?

Může to po něm chtít, a nebo se s tím prostě počítá jako určité riziko povolání.

Nejlepší odpověď
gecco

Jistěže mu to říct může (ba skoro musí) – znečistění auta není v ceně jízdného.
A domnívám se, že o taxikáře a jejich finance se v tomto ohledu nemusíš obávat.

Další odpovědi
ptáč

Občas se stane. Mohl to chtít zaplatit, ale viděl že s dotyčným není žádná řeč.

anonym

Proč by mu měl platit hned potahy,stačí když uhradí škodu za vyprání,popř.práci s tím.

bolak

Jugar: A co ušlou mzdu? Předpokládám že do poblitýho auta moc zákazníků nenaláká.