Putra

Když někdo někoho uráží a ošklivě pomlouvá, jak to řešit?

Jak sehnat důkaz? Je to soudně řešitelné? Co dělat? Děkuji.
Doplňuji:
Když to se bohužel netýká mě, to ja tak mám – jedním uchem tam… Ale citlivý člověk to má jinak :( Jojo, kdyby bylo po mým, tak bych to tak klidně řešila…Dát přes hubu a bylo by, ale pochybuju, že by to něco vyřešilo…, i když by se mi nermírně ulevilo :))) Hold, budu muset vymyslet nějakej plán, odplatu … :))

Nejlepší odpověď
Drap

Podat trestní oznámení. Ovšem bez důkazů a svědků, to nemá moc velkou šanci na úspěch.
Dříve se to řešilo tak, že dotyčný dostal přes hubu a byl klid.

Další odpovědi
led

Záleží od toho, kde.
Ak je to tu, na tejto stránke, máte problém, veľa ľudí mu uverí, takže napriek dôkazom, neuspejete.
Ak je to inde, riaďte sa radou od Drapa.

redy

Nakopat ho do p…e ale je mi jasný že tonejde vždycky :(

terry

Řešit – velmi těžko.
Proto asi bude nejjednoduší jedním uchem tam a druhým ven. prostě si to nebrat osobně a neposlouchat to.

undelete+

Prosím, neřeš to, nemá to cenu. Podívej se jak tito lidé žijí, závidí, jsou neschopní, mají to už od malička. Ignoruj to a žij si svým životem.