Nefinka

Když někdo mi někdo udělá falešný profil na fcb a já to nahlásím, jde zjistit jeho IP adresa ?

Nejlepší odpověď
badisko

No teoretiky ano …ale myslim ze se tim nikdo nebude zabivat ..:D pokud ten dotycny nepacha pod vasimi udaji nejakou trestnou cinost …:)
co se tyce IP adresy … tak ji clovek dokaze vece dobre zamaskovat …::D a na druhou stranu je dost zpusobu jak IP neci zjistit …

Nefinka

Bohužel jde o trestní čin , tak by mě zajímalo zda se dá na fcb IP adresa zjistit. Jestli to páni policisté dokážou…

badisko

o dokazou …:D ..a s dobrym navodem to dokazete i vy …:D pokud ten dotycny neni opatrny ..

ponovotny

pro policii to není problém zjistit