Rokio

Když někdo dostane na této stránce ban, tak jak dlouho trvá?

Za konečné prohřešky by měly být konečné tresty. Jinými slovy každý trest by měl jednou skončit.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě až do smrti!

Další odpovědi
annas

Když zde někdo dostal ban, zpravidla se vrátil zpátky pod jiným profilem.

Ale nevydržel dlouho – jeho hrubé chování se nezměnilo, ať se jmenoval Petr nebo Pavel. Dostal ban 4×.

Jiný uživatel po udělení banu odešel do nové poradny se slovy, proč chodit sem, když jinde je to lepší. . Na této poradně rovněž neobstál.

Vrátil se na Odp., požádal adminy „o milost“, tehdy mu vyhověli, s jistým omezením, opět skončil. Také měl několik profilů.

Teorie věčného návratu …

Je zde jeden mladý uživatel, který také dostal ban, vrátil se pod jiným nickem, ale jak tehdy sám napsal, že se polepšil, měl pravdu, chová se slušně.

still

Tady se rozdávají bany? Za co a jak často?

Doplněno: to Ivzez: Už jsem v životě párkrát adminoval a penament ban jsem dal jediný v životě a nejsem na to pyšný. Ale ten člověk byl skutečný blázen. Jinak ban ode mě byl vždy časově omezený, nejdelší jsem dával na 6 měsíců. IMHO je srabárna dávat pernamentní bany.

ivzez

Myslím si, že nikdo nemá právo adminovi diktovat…

Pokud vím, bývá BAN na různých webech natrvalo.

Altair-AC

Většinou je permanentní, když je třeba někdo opakovaně vulgární atd.