sesednizkola

Chlasta-li někdo a zjistí mu cukrovku, skodi vic chlastat dal, nebo prestat a prozivat stres, ktery abstinence prinasi?

Jako co tu cukrovku vic zhorsi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě přetrvávající alkoholismus celý problém s cukrovkou jen akceleruje, je to rychlejší jízdenka do pekla. Odvykání je strašné jen zpočátku, ale jedinci s pevnou vůlí to zvládají. Jsou to tzv. abstinující alkoholici. Nesmí si dát do konce života ani jedinou štamprlu, jinak v tom okamžitě lítají zase. Strašná představa, ale poznal jsem pár lidí, co to zvládají i přes 10 let. Po této době je to už brnkačka.