s1066

když někdo bere leky na ředění krve muže jít na tetování?

Doplňuji:
bere anopyrin 100............

Nejlepší odpověď
iceT

Co tedy dělat, než zasednete do křesla? Vyberte si místo a motiv, pokud si nevíte rady, neváhejte konzultovat a radit se s tatérem, pokud je již v tuto chvíli neochotný a nevlídný, vyměňte ho, je to vaše tetování na vaše tělo na celý váš život, takže pokud vám není příjemná spolupráce s ním, najděte si lepšího, je jich spousta. Máte vybrané místo, velikost, hotový návrh a máte termín, teď už jen samotný proces. ----------Před tetováním se nedoporučuje pít alkohol ani se nijak jinak omámit, vyvarovat se věcem, které ředí krev, tetování by pak krvácelo a tatérovi by se velice špatně tetovalo. Rozhodně přijďte v dobré náladě a duševní pohodě, a pakliže máte tatéra, který je zkušený, svěřte se mu do rukou, ptejte se a nebojte se ozvat, pokud vám něco není jasné.---------- A jak to probíhá dál, to už víte, motiv se přenese na tělo, zapne se strojek, připraví se kalíšky s barvou a zzzz… a vaše tělo s tím bojuje a bojuje.

Zdroj: http://www.co­remusic.cz/clan­ky/tema/item/928-tetovani-dil-4-proces-a-pece

Další odpovědi
isteron

Ak má predpísaný Warfarín, je pod kontrolou hematologického lekára. Treba sa jeho opýtať.
Doplňuji:
Anopyrín je volne predajný, ale konzultácia s aspoň praktickým lekárom by nezaškodila.