hudzu

Když nebude mít dost kreditu aby se dostal na dalkší semestr jak dále postupovat děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Tak to má s největší pravděpodobností smůlu a bude muset studium na dané škole ukončit. Leda by měl pro nesplnění kreditového minima nějaký závažný důvod. Může se pokusit napsat dopis děkanovi (resp. proděkanovi pro studijní záležitosti), v němž se ho uvedením důvodů pro nesplnění pokusí „ukecat“.
Pokud již obdržel dopis obsahující rozhodnutí o vyloučení ze studia, může se proti tomuto rozhodnutí písemně odvolat.

klumprt

A tenhle znáte?

Baví se dva studenti:

  • Jestli je pravda, co říkal děkan, tak mě na konci semestru vyhodí ze školy.
  • A co říkal děkan?
  • Že mě na konci semestru vyhodí ze školy …