LADIS

Když napíšete knihu tak co s ní ?

Ahoj , mám dotaz. Když napíšete knihu tak kam jí máte odnést aby se vydala ? děkuju :)

Nejlepší odpověď
led

Záleží od typu knihy
beletria – niektorému nakladateľstvu
odborná – odborné nakladateľstvo

Kniha pre potešenie srdca, kniha spomienok – nie vždy je kniha písaná pre komerciu, adresujem ju tomu, pre koho ju píšem

Další odpovědi
Mapel

Nejdříve musíš sehnat někoho, kdo zafinancuje vydání.

anonym

Možností je celá řada: najít vydavatele, uložit do šuplíku, odevzdat do sběry druhotných surovin. To záleží jen na tobě. V první řadě bych sehnala někoho, kdo by dokázal nezaujatě posoudit, zda je to kniha dobrá, nebo škvár. V tom druhém případě by totiž mohlo vydání knihy stát tebe hodně peněz a návratnost nákladů by nemusela být stoprocentní..