Já I.

Když naimpregnované boty s membránou promoknou, má cenu je znovu impregnovat, obnoví se jejich vlastnosti?

Odpovědi
badisko

No jsiste ze ma ..take zalezi na obuvi ona imprgnace se neda jen kvuli nepromokavasti ale drzi botu cistou …;D..takze bahno a necistoty na nich nedrzi…:D …jinak tech typu membarn je vic …stacilo rict jen trekove boty …;D ..
treba ..
Performence Comfort >> ta je teplopropustna tedy dobre odvadi teplo z boty …pri narocnejsich aktivitach
Insulated Comfort >> ta zase zadrzuje teplo hodi se na zimu …
Ano impregnuj kdy uznas za vhodne …
Etended Comfort>> tato zase je na leto teplo nezadrzije skoro vubec …