zvedavej

kdyz na pevny disk nainstaluji system a pak ten disk dam do jineho pc nez ze ktere jsem system nainstaloval,bude fungov?

kdyz na pevny disk nainstaluji system a pak ten disk dam do jineho pc nez ze ktere jsem system nainstaloval, bude fungovat?

Odpovědi
Michal Kole

ne, protože je Winodws dost svázán s hardwarem.

anonym

teoreticky ano, bohužel politika Microsoftu je postavená i na hardwaru. Ono stačí vyměnit několik komponentů a je problém se spuštěním.

Hlada

S craclým ano, s legálním ne. Buď se vůbec nespustí nebo bude chtít aktivaci.