autacek

Když ministr na tiskovce vehementně tvrdí, že je určitá vakcína skvělá a kvalitní,z osobní zkušenosti asi nevychází, že?

Nekomentuje jen z k tomu účelu sestavené papíry a presentace a nereflektuje jen geopolitického, či jiné zadání?

Odpovědi
elkon

Členové vlády mají v rámci pravomocí přístup k dokumentům z EU i dalším, z různých odborných kruhů. My jen k některým, zprostředkovaně přes média. Hlavní roli by v tom měla hrát veřejnoprávní média. Bohužel to tak často není.

paul1

Z osobní zkušenosti určitě ne, na to uplynula moc krátká doba. I kdyby se dal naočkovat, účinek se projeví až po delším čase. A na Sputnik V konečně dali přihlášku na registraci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… nevím, kterého ministra a vakcínu myslíš … jen mohu předpokládat, že nejde o Sputnik, jelikož ani Babiš, ani Zeman nejsou ministři …

autacek

Ále, Blatný se včera rozplýval jak je ta či ona vakcína úžasně kvalitní a dobrá, byť se jí jiné státy zbavují, jak kdyby si jí sám testoval. Ostatně nedovedu si představit, jako by u nějaké „spřátelené“ vakcíny řekl, že ji máme a je špatná.