havli6

Když mi na notebooku nejde spustit nabídka start,jak to mám opravit?

Když máčknu na tlačítko start nic se nestane.

Nejlepší odpověď
Ciss

Zkus tlačítko pro start na klávesnici. Taková vlaječka, vedle klávesy Alt.

Další odpovědi
chudst

Nejjednodussi metoda: natvrdo restartujte pocitac a doufejme, ze to po restartu fungovat bude (snad by melo). Pokud ne, bude to vetsi problem, ktery bych uz musel vyhledavat na netu, jak ho resit. To zatim delat nebudu, at to nehledam zbytecne – ozvete se, jak jste na tom po restartu.