Chárvík98

Když mi můj kluk říkal jak nesnáší bejvalky a teď je s jednou znich nejlepší kamarád…mám něco řešit nebo ne? :O :))

Odpovědi
iceT

Z bývalých partnerů mohou být bez problémů nejlepší kamarádi.Řešit bych to začala,až tehdy pokud by jí jako kamarádce dával přednost přede mnou jako partnerce.
Příklad:kape mi kohoutek v koupelně a on se nemá k opravě ani po několikáté prosbě,ale ona si pískne a on se může přetrhnout,aby jí pomohl,jo to bych asi řešit začala.

wikilea

jo asi bych s začala něco řešit, no záleží to na hloubce a délce vašeho vztahu…