Syd

Když mi ještě nebylo 21 a vycestuju do USA, jsem tam plnoletá?

Zdá se mi docela blbý, jestli ne, vemte si že jste třeba 20letej obchodník, uzavíráte smlouvy všude na světě, přiletíte za obchodníma partnerama do Ameriky a najednou nemůžu podepsat smlouvu?

Nejlepší odpověď
anonym

ne v americe plnoletá nejste pokud jste nedovršil 21 let,jste v jejich státě tudíž musíte respektovat jejích zákony