Avatar uživatele
bolak

Když mi bloknou na Youtube video pro porušení autorských práv, bude pak nepřístupné i pro mě?

Chápu, že pro veřejnost to bude bloknuté, ale budu si ho moct stáhnout zpátky do počítače, anebo už se k němu nedostanu ani já?

Ušel ventil: zatím nic, ale chci si uložit pár desítek výstřižků z filmů na Youtube a nevím, jestli si je můžu smazat z disku, aby mi tam nezabíraly zbytečný místo…

proto mě to zajímá, jestli když to Youtoube vyhodnotí jako porušení autorských práv (i když má úryvek z filmu třeba 30 vteřin), tak jestli si to budu moc potom stáhnout zpátky na disk, anebo mi to prostě z účtu smažou a už to bude nenávratně staženo.

Zajímavá 0 před 2224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MichaelOffic

Když ti zablokuji video, Tak se na něj ty stále dívat můžeš přes složku „moje videa“ stačí kliknout na miniaturnu videa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ušel ventil

Bude bloknuté i pro tebe po přihlášení.
Cos porušil?
Za to tě asi nezablokují,jsou tam vystavené stažené celé filmy , mám také vystavený čast filmu , ale co bude třeba za rok nikdo neví ,ted měnili pravidla a to můžou kdykoliv ,já mám např – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OkwI2LyI7eg

Upravil/a: Ušel ventil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… když voni pod pojmem bloknutí myslej smáznutí, a kde nic nejni, ani bolak nevidí …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek