Michal Kole

Když mi automat sežere prachy a zboží nevydá, jak peníze vyreklamuji nazpět ?

Nejlepší odpověď
iceT

Bývá na takovém automatu telefoní číslo a mělo by stačit zavolat a začít dělat scény.Ovšem záleží na tom,zda bude někod snažit obtěžovat situaci vyřešit,stalo se mi,že mi automat nedal ani kafe ani nevrátil peníze a prodavačky řekly,že ony s tím nic neudělají,že si mám zavolat na firmu,co ty automaty provozuje.

Další odpovědi
anonym

V Turnově v nemocnici je také chytrý automat. To, že nejsou kelímky, Ti sdělí až po výběru nápoje a samozřejmě po zaplacení.
Mobil jsem s sebou neměla, tak jsem na správu nápojových automatů volala z vrátnice na náklady nemocnice. Při příští návštěvě na mne čekala na vrátnici dvacka. Vím ale od sousedky, že když řekla, že se sem během následujícího týdne nedostane, že jí peníze vyplatila vrátná rovnou a potom si to s dotyčnou firmou vyřešila sama. V mém případě stačilo v klidu nahlásit, že mi automat dvacku sebral a potom mne teprve informoval, že nejsou kelímky.

Dochy

Taky jsem reklamoval… Volal jsem z mobilu hned od automatu. Bez problemu tu dvacku poslali na ucet. Otazka je, jestli ten telefonat nebyl drazsi 😉