Michal Kole

Když mě zaměstnavatel nezaměstná a ani mi neřekne proč, získám „manévrovací prostor“, když mu oznámím, že podám žalobu

za diskriminaci a že jednotlivé kroky jak zaměstnavatele tak svoje budu medializovat a zveřejňovat ?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nezískáte nic. Pouze zaměstnavateli potvrdíte, že udělal dobře, když dal přednost jinému uchazeči.

Další odpovědi
kruttor

Michale jestli ty s tím půjdeš na Novu, tak jim stonásobně stoupne sledovanost.

FreeSTONE

Zaměstnavatel má už zhruba představu, koho by chtěl. Pokud vás nechce, může to být z jakéhokoliv důvodu, a kydž zjistíte detaily, stejně to nic nezmění…
Tlačit ho, tak vám nejspíš řekne nějakou frázi. Pravdu se ale můžete dozvědět sám, ještě na tom pracovním pohovoru. Můžete se přece zeptat, jaký z vás mají dojem, nebo něco takového.

Navíc, kdyby vám zaměstnavatel řekl třeba „víte, nehodíte se sem, na všechno reagujete tak nějak pomalu, přijdete mi málo všímavý a krom toho mluvíte moc potichu“… to by se asi každý hádal… ať už by to byla pravda nebo ne. A jak víte, co se týče zaměstnání, „pravdou“ je názor vašeho nadřízeného…