Avatar uživatele
Michal Kole

Když mě nějaký občansky uvědomělý soused nahlásí na Policii, že chodím venku v pyžamu, záleží na denní době a místu ?

Např. když ráno (do 9 hodin) nebo večer (od 18:00) s Danem vylučovat a chodím zejména po travnatých plochách mezi budovami po sídlišti, dá se to považovat za výtržnictví.

Jít v pyžamu po náměstí je asi trochu „divné“, ale po sídlišti a navíc se psem, to je pochopitelnější, že nebyl čas na převlečení nebo zbytečnost, když člověk je několik metrů od baráku.

V zimě to moc praktikovat nejde, ale v létě je to rychlejší a pes se nemusí znervózňovat mým převlékáním 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, Nazdar Bazar před 3887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bobík147

Právě na sídlišti mi to přijde horší. Kdybyste bydlel na nějaké periferii, kde jsou v odlehlé ulici čtyři baráky a každý zná každého, tak by to možná šlo. Ale uprostřed sídliště, i když pár metrů, je to divné. Já sám bydlím na sídlišti a kdybych potkal někoho v pyžamu, tak si myslím svoje. Ovšem výtržnictví to asi nebude, pokud pyžamo dostatečně kryje určité části těla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Pořiď si jako pyžamo soupravu na spaní,to jsou velmi lehké tepláky s tričkem http://katalog­.ljlysek.cz/zbo­zi/obleceni-moda/panske-obleceni/panske-pyzama/
a žádný uvědomlý občan tě nebude nahlašovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mě bys naštval,že chodíš po travnatých plochách sídliště.Nebo se ti vejdou do pyžama pytlíky na hovínka?Jinak pyžamo by mně bylo šumafuk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pyžamo máte jistě po nočním spánku propocené. Což takhle na sebe hodit čisté tričko a kraťasy, to je přece chvilička a „občansky uvědomělý občan“ bude spokojen také. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokud pyžamo nebude odhalovat neodhalovateľné, natáčky ve vlasech si zakryjete a nebudete pohoršovat psích mazlíčků a děti, je to váš problém.
Lépe je vyhýbat se takto oblečený rušným místům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

proč nechodíš v plavkách, můžeš v nich i spát a nemusíš se převlíkat. Prodávaj i plavky na panenky, takže kdyby ufoun záviděl, není problém

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek