trenkyvkině

Když mě naklonujou budu to já ?

když mě naklonujou,budu to zase úplně já se svým vědomím,nebo jenom někdo mně podobný ?
Doplňuji:
napište tomu anonymovi,že film " Pláž se točil v Thajsku na ostrovech Phi Phi, plážička se jmenuje May Bay

Nejlepší odpověď
Retko

Je to jen teorie. Ale mel bys to byt ty, se stejnymi myslenky, vspominky a vsim vsudy, az do momentu klonovani. Pak se nejsepis rozejdete. Tezko budes vedet na co mysli a co dela tvuj klon.

Tady je docela dobre se podivat na jeden dil PSI Faktoru, kde udajne mimozemstani naklonovali kluka, ktery byl uplne stejny jako ten pravy. To uplne myslim doslova, i DNA. Sice malo kdo, i ja, tomu uveri, ale prej ze PSI Faktor je podle pravdivych udalosti.

Další odpovědi
Vicki

Budeš to Ty,jenže nebudeš vědět co že to máš v trenkách.

Miroslavst

Pouze úvaha:
Myslím si, že pokud člověka naklonují, je to přesně ten člověk jako originál. Ale má to jeden háček. Člověk se věcem učí a tak si myslím, že myšlenka se naklonovat nedá a proto by takový člověk byl úplně blbý-prostě nic by neuměl.
Myslím, že by ani nešlo naklonovat vědomí, láska a jiné osobní rysy člověka-tedy že by se nezamiloval do stejné osoby jako originál apod.
A ještě jedna maličkost co mě nyní napadla: Když říkají, že by šlo klonováním léčit, tak nevím. Udělají moje druhé já a protože já jako já mám rakovinu, musí mít přeci sklon k rakovině i to druhé já-ono. Sice ve stádiu, kdy není nic znát, ale pokud to přišlo mně, musí to přijít i k jemu.
Pokud mi z toho onoho já dají nové srdce, oči, plíce, játra a já nevím co ještě, stejně v čase kdy to má přijít (třeba ta rakovina) tak příjde.

Fly

Nejsu si jista, ale myslim ze jenom budes podobny a budes se chovat jako ty, ale pocity atd budes mit jiny. to si teda jen myslim,

mojitek

I kdyz DNA bude totozne,tak vědomí je zcela jedinecne a bude samozrejme jiné

vecernice

Tak to nevím,protože nikoho naklonovanýho neznám.

deny555

Myslím,že už to nebude dlouho trvat,kdy s tím začnou u lidí.

Keiran

geneticky vzato budes sva vlastni kopie ale…
vzhledem k tomu ze vyvoj cloveka (emocni, rozumovy atd) je ovlivnovan okolim je malo pravdepodobne ze by tvuj klon byl ve vsech aspektech zivota identicky s tebou. Hodne podobny ano ale identicky rozhodne ne. Cloveka jako takoveho treba utvareji zazitky a vzpominky ktere se proste u klona zopakovat nedaji. Daji se umele vytvorit podobne situace ale uz to nebude mit to kouzlo ktere to melo pro tebe a tvuj klon bude tudiz ovlivnen jinak. O 100% klonu by se teoreticky dalo uvazovat ve chvilce kdy by se podarilo umele prenest i pamet emoce atd z originalu ale pokud vim je toto stale hudba Sci-fi literatury

monarcha

pokud by se Tě podařilo přesně okopírovat,pak by nastala otázka existuje-li duše,pokud ano .., nebyl bys to ty,
pokud ne ..,a vše je jen dílem chemické reakce,existoval bys dvakrát i když je to těžko pochopitelné, ale co v našem vesmíru není,že..,samoz­řejmě by ses pak nějak rozdvojoval, jak to vystihl Retko

nicasca

nejlíp by Ti odpověděl doktor Mengele z Argentiny,
podle mého názoru je to sporné …,ale bůhví co dělá americká armáda v tý poušti,