Larissa

Když matka rodí, tak za jak dlouho jí to břicho jako slehne, chápete? Hned, nebo až za chvíli…? :D

Nejlepší odpověď
hanny 2

Po porodu se stahuje děloha,trvá to několik hodin,je to individuelní.Ale pokud matka přibrala víc než je zdrávo,tak jsou to špeky a ty musí zhubnout sama a to trvá samozřejmě déle.

Další odpovědi
Ravenne

Tak to záleží na mnoha faktorech – na věku, váze, pevnosti svalů… Já napřílad byla před těhotenstvím i během něj kvůli zdravotním problémům hodně vyhublá, takže zhruba už třetí den po porodu mé břicho vypadalo jakž tak normálně, ale do původní pevnosti se dostalo až mnohem později.

quentos

Hned určitě ne, několik dní to trvá.

Sůwa

Dokud leží na zádech, tak má pocit, že je břicho pryč…

kropitko

Stahování dělohy trvá přibližně 10 dní, pak se děloha vrátí na svoje původní místo do pánve a tak dojde k tomu, že již není bříško tak velké. To ale neznamená, že bříško vypadá stejně jak před porodem. Samozřejmě jsou uvolněné svaly, kůže,,snad i nějaké to kilo navíc. Pak už je to individuální.