Agneta

Když máte sex, a nemáte k tomu partnera, podvedla jste přítele? Byla to nevěra?

Nejlepší odpověď
Drap

Jistě. A je to i žalovatelné. Hrozí ti za to doživotí

Další odpovědi
anonym

Já si ´přehodím pohlaví´…
Takže – zda je nevěrou, mám-li sex bez partnerky..?
Není – říká se tomu masturbace, onanie…
;-DDD
Takže tím určitě přítelku nepodvádím…
😉

zjentek

no jasně, může být, ale je to podle toho, na koho při tom myslíš ..když myslíš na žehličku, tak to nevěra není

led

Zaujímavo položená otázka o sólosexe. Takáto psychická nevera, je menej škodlivá než naozajstná fyzická nevera, ale ani to sa nesme preháňať.

ivzez

Napřed bys měla definovat,
co míníš spojením „mít sex“.

anonym

Onanií přítele nepodvádíš,ale musíš při ní myslet na něho!

Fienir

V případě, že s partnerem nemáš sex a k této činoosti máš někoho jiného, pak se nejedná o nevěru.

Pepa25

Pokud to myslíš vážně, stačí si proklikat heslo nevěra na wikipedii …

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nev%C4%9B­ra

bolak

zjentek: máš pravdu jen částečně, pokud jsi objektofil tak to nevěra být může, zvlášť pokud jsi den předtím myslel na zubní kartáček..

Agneta

zjentek >>> tak já jdu do kostela ke zpovědi – příjdu večer (s novou žehličkou):DDD

zjentek

musíš na ni (žehličku) ale pouze myslet, nic fyzickýho ..sice by to nebyla nevěra, ale mohla by sis narvat sukni

gagaga

nooo, jestli pri tom myslite na sousedovic kluka , tak mozna jo :p

  • iv-

Agneta

:DDD