Avatar uživatele
anonym

Když máš holku a nevíš jestly tě má ráda?

Mam problém ve vztahu a nevím jestli mně má moje holka ráda.
Chtěl bych poradit jak bych přece jenom mohl zjistit jestli mně má opravdu ráda,chtěl bych otazky jak zjistit jestli mně miluje. Děkuji za Otázky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? LaDy MuSiC před 4521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
LaDy MuSiC

A chodíš s tou holkou?
Pokud ano, můžeš například nějak naznačit, že se rozejdete, a sledovat její reakce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na to je jediná otázka. A ta zní : miluješ mě ? A potom je už jenom na tobě, jestli uvěříš a nebo ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Jak se dva začnou ujišťovat jak se mají moc rádi, tak je to celkem cesta do pekel. Mne osobně by taková otázka položená v kratším intervalui než jednou za 10 let urazila a naštvala.
Nicméně není od věci si říci co oba od svého vztahu očekáváte. Někdy je lepší kamarádka než milenka.
Takže jestli mohu paradit – neptal bych se na lásku, ale na tom jak si partnerka představuje budoucnost.
A nemá smysl na partnerku tlačit do věcí do kterých nemá zatím chuť. Myslím tím více intimností apod. Děvčata jsou zpravidla ve větším riziku než kluci a jsou proto přiměřene opatrnější. navíc kluk který střídá holky je borec, holka to samé – ale je děvka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek