Kepler

Když máme přece jen to babí léto, chodíte ven v letním?

Když vidím na teploměru 20 a víc, je to v pohodě. Někdo už nosí teplé mikiny, mně stačí tričko.

Nejlepší odpověď
led

Nie kalendár, ale počasie je dôležité pre oblečenie.

PS. chválenkár Kepler, zabudol ste uviesť, že pod tričkom máte hrubú vrstvu telesného tuku (viď https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-z-toho-ven-6 )

Další odpovědi
marci1

Když je ještě léto babí,
chráním svoje zdraví.
Přes den lehce, večer víc,
za dne nastavuji slunci líc.
🙂

Ametyst

Samozřejmě, počasí je na tričko. Neoblékám se podle kalendáře. Sluníčko má ještě docela sílu.

Rokio

Pokud je slunečno a teplota je vyšší než zmíněných 20 stupňů Celsia, tak chodím v letním. Nosím ale stále džíny.

elkon

Nezáleží na slunci, ale na teplotě venku. Oblékám se podle teploměru. To je snad normální.

zjentek

Normalně- trenyrky a tilko.

nyjono

Dnes byo na sluníčku krásných 35 stupínků. Ve stínu něco přes 18.
V čem jiném venku chodit, než v letním. Chodím v žabkách a tričku celý týden.

aliendrone

Keplere, nejen že všichni víme že chodíš rád nalehko, ale víme i PROČ! A dokonce víme, že si kvůli tomu udržuješ i přiměřeně mohutnou termoizolační tukovou vrstvu, bo v cykloelasťácích sice vynikne všelijaké hadstvo omotané kolem stehen či pasu pod nimi, ale je v nich dost zima v případě nízké teploty, tak proto! S nějakou otužilostí to na nás nehraj! ;) :D :D

jirka F

Ne již jsem se trochu zazimil.Schodil jsem triko s krátkými rukávy.A mám teď už z dlouhými rukávy a podzimní bundu.

Kepler

led: jistě, tělo musí hodně jíst, aby bylo silné a mohlo se obezitě bránit!