Avatar uživatele
Kepler

Když máme přece jen to babí léto, chodíte ven v letním?

Když vidím na teploměru 20 a víc, je to v pohodě. Někdo už nosí teplé mikiny, mně stačí tričko.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, jirka F, aliendrone před 1617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Nie kalendár, ale počasie je dôležité pre oblečenie.

PS. chválenkár Kepler, zabudol ste uviesť, že pod tričkom máte hrubú vrstvu telesného tuku (viď https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-z-toho-ven-6 )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Když je ještě léto babí,
chráním svoje zdraví.
Přes den lehce, večer víc,
za dne nastavuji slunci líc.
🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Samozřejmě, počasí je na tričko. Neoblékám se podle kalendáře. Sluníčko má ještě docela sílu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pokud je slunečno a teplota je vyšší než zmíněných 20 stupňů Celsia, tak chodím v letním. Nosím ale stále džíny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nezáleží na slunci, ale na teplotě venku. Oblékám se podle teploměru. To je snad normální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Normalně- trenyrky a tilko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Dnes byo na sluníčku krásných 35 stupínků. Ve stínu něco přes 18.
V čem jiném venku chodit, než v letním. Chodím v žabkách a tričku celý týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Keplere, nejen že všichni víme že chodíš rád nalehko, ale víme i PROČ! A dokonce víme, že si kvůli tomu udržuješ i přiměřeně mohutnou termoizolační tukovou vrstvu, bo v cykloelasťácích sice vynikne všelijaké hadstvo omotané kolem stehen či pasu pod nimi, ale je v nich dost zima v případě nízké teploty, tak proto! S nějakou otužilostí to na nás nehraj! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ne již jsem se trochu zazimil.Schodil jsem triko s krátkými rukávy.A mám teď už z dlouhými rukávy a podzimní bundu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

led: jistě, tělo musí hodně jíst, aby bylo silné a mohlo se obezitě bránit!

před 1616 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek