kurec

Když mám zaheslovanýho admina a já se chci na něho přihlásit, jaké jsou možnosti?

Na notebooku se mi jde prihlasit jenom na guesta, ale tam skoro nic nejde delat, tak bych to nejak chtel odheslovat, radši bych to udelal doma než to davat do servisu, ale nevim, jak to udelat. Poradite?

Nejlepší odpověď
gecco

A to se opravdu domníváš, že na tomto webu získáš info pro potenciálně nelegální činnost???
😁
Reinstalni si to – anebo studuj…

Další odpovědi
Luxx

jde to přes nějaký program nebo co … na netu bude určitě návod

bolak

gecco, Luxx: Lidi neblbněte, to je zdejší admin a nemůže se dostat do Odpovědí, tak mu kua pomožte né? :)