ivosek2

Když mam v palci kousiček železa a nevyndam si to může se to dostat do cév nebo způsobit zánět ?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. NEZAKLÁDEJ NOVÉ OTÁZKY, použij Diskusi k otázce původní – propříště
  2. ne, to, co jsi ukázal na fotce se ti do cév dostat nemůže
  3. ano, zánět to způsobit může – co jiného jsme ti v odpovědích psali???

Další odpovědi
Drap

Neřeš to, nic se ti nestane. Většina lidí takovéto věci nepovažuje ani za zranění

pucipuci

Dál do organismu se to nedostane,ale může to pěkně hnisat ,pokud to železo bylo špinavé,může se to nepěkně zvrtnout. Rady typu nic to není neber až tak vážně. Jistě dříve se useknutý palec pomočil a ovázal…Ale mám třeba známou,která tak málem přišla o palec,když na zahradě trhala trávu a dostal se ji pod kůži obyčejný osten z maliníku…A přišla na chíru v hodině 12-té. Každý má jiný imunitní systém.