CZHouhop

Když mám televizi která umí funkci SIMPLINK, tak ho Domácí kino pro správnkou funkci mít nemusí že? (Zvuk z TV do kina)

Doplňuji:
Televizi s kinem bych rád propojil pouze přes HDMI tak aby to posílalo zvuk po jednom kabelu i zpět.

Odpovědi
autacek

Simplink je nadstavbový formát komunikace po HDMI, či síti, přístroje spolu dokáží komunikovat pouze za předpokladu, že jsou vzájemně kompatibilní.

Na samotnou funkčnost prostého HDMI propojení (s nekompatibilním simplink zařízením to nemá vliv. Ale nepíšeš ani jak to chceš spojit, tak těžko radit víc.

Doplňuji:
Zvuk z TV bych hnal do dom.kina optikou, obráceně pak z kina do TV přes HDMI, spolu s obrazem. To je na 100% funkční konfigurace.
A pak je to o tom co ti umožní konfigurace i firmware těch zařízení, nejjednodušší to je vyzkoušet na nečisto.