eso123

Když mám tarif na mobilu a tudíž mám přesně 0 Kč kredit jak nakoupit aplikaci na Obchodu Play?

Mám speciální tarif a v současné době mám kredit přesně 0Kč a mám zájem o placenou aplikaci z Obchodu Play.Odkud se mi strhne částka?Z kreditu do mínusu,nebo se mi to připočte do vyůčtování?

Díky

Odpovědi
Dochy

Pokud ti jde o Google play (Dříve android market) pak to s tvým tarifem nemá nic společného. Obvykle se platí kartou, jsou myslím i další možnosti.

zjentek

tak jestli tomu rozumím, tak si dobít nemůžeš, protože sám říkáš „mám tarif a tudíž 0kč credit“. Takže se teda ta pladba odrazí při měsíčním vyúčtování, většina online obchodů tak pracuje, pokud to není možno přímo strhnout z dobité částky
Doplňuji:
a i platba ,),)