jirinka001

Kdyz mam tablet s bluetooth 4.0 a chci si k nemu poridit bezdratovou mys s bluetooth 3.0, pujde to pripojit?

Nevim, jestli zalezi na typu bluetooth nebo ne. Ani nevim, proc jsou ruzne typy bluetooth…

Odpovědi
gecco

Téměř určite ano…
😉
V podstatě jde o to, že i BT4.0, i BT3.0 – jsou kompatibilní s BT2.0 (2.1)…
😉
____________
A proč jsou různé typy (standardy) BlueTooth?
Od verze 1 po verzi 3 šlo o zvyšování šířky přenosového pásma (rychlosti datové komunikace), verze 4 výrazně snižuje energetickou náročnost (prodlužuje dobu provozu na baterii) provozu u zařízení, která vysokou rychlost přenosu nepotřebují.
😉