Avatar uživatele
Dejw2

Když mám naředit na ambulanci doktorovi něco 3:1 (např.Mesocain s něčím), a záleží na kolik je ml stříkačka?Jak naředím?

Když mám naředit na ambulanci doktorovi něco 3:1 (např.Mesocain s něčím) … a záleží,na kolik je ml stříkačka? prosím poradtě,jdu na praxi na ambulannci a bojím že se ztrapním.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar před 3589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

správná odpověď viz cochee…jen bych si dovolila podotknout…to se opravdu můžu setkat s někým, který neví, kolik mi toho má stříknout do žil?…toho se opravdu děsím!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

vzdej se dobrovolně tvý školy ..mrtvol z omylu už je ve špitálech dost, viz novinky.cz! :o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

3X:1Y je 3 díly X a 1 díl Y
Přitom nezáleží na tom, jak velká je stříkačka – pokud se do ní potřebné množství roztoku vejde. Pokud nevejde, musíš použít stříkačku větší…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jestli je ta škola placená, tak si nech okamžitě vrátit školné!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

s tím Mesocainem nepočítej, že to budeš ředit ty, když se na tohle ptáš 😁 v tomhle konkrétním případě máš mít tři díly M. a jeden „ředidla,“ to jsou dohromady čtyři díly. Takže objem stříkačky, dejme tomu 10 ml, podělíš čtyřmi a víš kolik ml je jeden díl. Takže nasaješ jeden díl „ředidla“ a tři díly M., neboli tím M. doplníš stříkačku do plna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Napiš adresu ordinace, abychom věděli, čemu se vyhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Myslím si, že pokud takové základní znalosti nemáš, raději na praxi nechoď. Nemuselo by to dopadnout dobře. ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

vypadni rychle z ordinace než se stane neštěstí…

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek