FlAsh_7

Když mám hned při ruce peníze na investování, je lepší je hned investovat, abych si vytvořil základ portfolia, anebo si

TEN POKLES MYSLÍM OBECNĚ, NE K AKTUÁLNÍ SITUACI TRHU

Odpovědi
Edison

Pořád nestuduješ? Tak s tím jdi do háje. Nemá nejmenší smysl ti odpovídat.

Rokio

Doporučuji nechat si na spořícím účtu trojnásobek tvého čistého měsíčního příjmu, na běžném tak 2.000 Kč až 6.000 Kč (podle tvé finanční situace) a v peněžence několik stokorun plus drobné mince.

Pokud jsi v investování začátečník, dobré bude navštívit dobrého finančního poradce a ten ti poradí. Posuzuj je podle recenzí na internetu a na základě názorů tvých známých, kteří mají s nimi zkušenosti.