hohokoko

Když mám dotykový telefon bez wifi a chci si na něj stáhnout hry, co mám udělat?

když mám dotikoví telefon bez wifi a chci si na něj stáhnout hry co mám udělat

Nejlepší odpověď
ivzez

Já bych „dotikový“ telefon vyměnila za dotykový
(aby mi náhodou nedotikal) a pak teprve bych řešila hry apod…

Další odpovědi
gecco

Stáhnout si je přes ´mobilní data´…
😉

ptáč

Najdi free Wi-Fi v cukrárnách, restauracích, před hotelem, v nádraží, kde stávají žluté autobusy. Předpokládám, že mobil Wi-Fi podporuje, ale nemáš se kam připojit. Na www.mobilmania.cz popisují „jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače“.