Neumy

Kdyz mam daný zapisovy lístek na gymnázium a ted v 2, pol. Devitky mam dostat 2 z chování. Muže se stát, ze me nevezmou?

Odpovědi
anonym

Že by tě nevzali je velmi nepravděpodobné (z takové dvojky ´se nestřílí´) – ale pokud budeš v tomto trendu pokračovat, můžou tě zase brzy vyhodit…
😉
Co´s provedl?

geekocz

Vzhledem k tomu, že je toto fórum anonymní, taky by mě zajímalo, za co jsi dostal/a 2 z chování. Já se nadělal něco malérů, ale na dvojku z chování to nikdy nebylo.