mirekborek

Když mám 64 bitový systém vyplatí se 64 bitová java?

Nebo si mám stáhnout jen 32 bitovou javu?

Odpovědi
cochee

Ano vyplatí.

Tak… vyplatí… asi takhle, peníze ti to žádné nevydělá. Trošku ale od věci: pokud Javu vyloženě nepotřebuješ, nechej raději počítač javyprostý, Java je dnes už poměrně málo potřebná, zato však velmi bezpečnostně děravá technologie.

Vojtěch

Ano vyplatí.

Jste-li běžný uživatel, který občas potřebuje spustit applet na webu, zohledněte verzi prohlížeče, který používáte. 32-bitový prohlížeč potřebuje 32-bitovou verzi Java, 64-bitový 64-bitovou. Pokud používáte 32 i 64-bitový prohlížeč, budete potřebovat obě verze Java. Spousta uživatelů stále 32-bitové verze prohlížečů používá byť pracují na 64-bitových systémech. Například Firefox byl ještě donedávna k dispozici jen ve 32-bitové verzi.

„Vyplatí“ v anketě zaškrtávám jen proto, abych mohl odeslat odpověď.