Michal Kole

Když malé dítě řve (novorozenec, kojenec, batole), jak jeho maminka nebo tatínek pozná co chce (nakrmit, přebalit) ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Někdy pomůže zkušenost, jindy pokusy – omyly 🙂

Další odpovědi
anonymmm

po čase pozorování to maminka i tatínek poznají, třeba podle toho, že mlaská rtíky – chce nakrmit, nebo se ošívá a převaluje – plná plenka…ale u každého mimča je to jiné :D

anonym

prstíkmi.
ak si šiahne rodič do hovienka, dieťa síce môže chceť papať, ale evidentne potrebuje napred prebaliť.
potom v prípade ďalšieho plaču (kde má to dieťa OFF!!??) metóda pokusu a omylu (nakŕmiť, vyzliecť – obliecť, či ho niečo tlačí, otočiť, pretočiť, pokolísať, pohladiť, v najhoršom prípade postúpiť najbližšiemu príbuznému a odobrať sa na psychiatriu, atď).
No niekedy je to pakáreň.
A tým to nekončí.
Za pár rokov toho malého tvora budete musieť presviedčať, že žehlička skutočne páli, že poštárka nie je p**a, i keď to niekde počulo, že prezervatív je dobrá vec, že do školy proste musí a že je to dobrá investícia, že huliť nie je dobrá perspektíva, že babičky neberú dôchodok, aby im mohli zaplatiť vstupenku a koncert a podobne.

bolak

Logicky. Pokud nesmrdí, tak mu dá najíst.

aramah

Každá matka ví co mimčo chce je to jednoduché,pokud je najedené a pláče může mít žízeń pokud ječí dál je pokaděný,jestliže víme že vše je v pořádku může chtít pozornost a když není k uklidnění příjde na řadu teploměr,
pokud není teplota jsme rádi a jedeme od začátku, někdy bolí bříško nebo nám už rostou zoubky. Ale to už zase utekl nějaký čas a tak pěkně znova napapat........

antík

Sázka jako v loterii