Michal Kole

Když mají poslanci a senátoři různé „náhrady“ na co mají běžní řadoví zaměstnanci nárok ze zákoníku práce ?

Nejlepší odpověď
Drap

Na mzdu a na dovolenou

Další odpovědi
hanulka11

odvézt práci a držet jazyk za zuby – tak to u nás bohužel je a kdo je rebel moc nepořídí

zzzzz

Máme je nárok makat a platit daně, a tyto nároky jsou povinné.

Jikra

Když si pročteš zákoník práce tak na to příjdeš sám. Není to nic složitého. Já si v něm četl často a rád, tedy před důchodem.

cukrar

Michale,
nejen ze zákoníku práce, ale i z vnitřních předpisů naši zaměstnanci dostávají zdarma:
monterky, rukavice, boty, prací prášek 9kg, kávu a cukr, dobrou vodu jemně perlivou a neperlivou, ručník, mzdu, týden dovolené navíc…
proč to potřebujete vědět?