Michal Kole

Když má pes tekutou stolici, jak to lze odklidit z chodníku ? Tlakovou myčku s sebou ennosím 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Pes nemá co srát na chodník,stačí že jsou posrané trávníky…

Další odpovědi
Drap

Vždyď nemáš ani psa . Pro tento případ nosívám když jdu se psem kbelík s vlažnou vodou, kořínkáč a hadr.

www

Pokud jsi tak cimprlich na čistotu prostředí, což je správné, nechoď v tom případě se psem ven, ať to udělá u tebe doma! 😁

anonym

Zdravý pes nemá průjem. Změň stravu psa a s nemocným psem nechoď ven. Doma si to uklidíš snadno.

bolak

Drape, vždyť on přece nepsal „můj pes“! Michal mi prostě připadá, jako ten typ čistotnýho a pořádkumilovnýho člověka, kterej když jde po ulici a spatří psa, který kadí tekutou stolici, hned cítí potřebu to po něm uklidit.

honza19hk

já to vždycky něčím přikreju,pokud má srajdu

Bedy

Pes zpravdial chodník nevykonává potřebu a pokud je malý nebo nevychovaný, tak se nedá svítit.
Proč se ptáte Michale na každou hloupost? nemáte co dělat? Nudíte se? Běžte do práce a nehrajte si na nemohoucího.

bolak

Navíc michal psa má, známý kontrolujou denně jeho statusy a jednou tam o tom prej psal.