Complex

Když má někdo v cyklobrašně na rámu kola chytrý mobil a někdo volá a on má handsfree set, tak se mu ozve do uší zvonění?

Odpovědi
Arne1

Handsfree většino samo zvedá

Dochy

Když mám sluchátka, tak slyším zvonění ve sluchátkách a zároveň zvoní i telefon. Hovor můžu zvednout tlačítkem na sluchátkách (BT náhlavní set). U drátových s tlačítkem lze také hovor zvednout tlačítkem. Jinak běžně na telefonu…

automatický příjem hovorů při připojení BT headsetu lze nastavit v menu telefonu – alespoň u mně ano (píší že po 2s vyzvánění – ale nezkoušel jsem to)