jsemjá

Když má někdo přítelkyni nebo ženu, masturbuje a přítelkyně o tom neví, je jí její partner nevěrný?

Zajímalo by mě to.

Nejlepší odpověď
anonym

Stará dobrá Anča Dlaňová. Bacha na ni, vždycky je vašemu muži nablízku!

Další odpovědi
Arne1

Záleží na tom, jak to sám cítí. A pokud ano, tak je to problém – je „nevěrný“ s někým koho má pravděpodobně nejraději – se sebou.

ElonMusk

Jistě. Podvádí jí s pravačkou.

VeronikaDavi

Není… Masturbace je běžná věc a každý si může v soukromí sám se sebou dělat co chce…