Rokio

Když má někdo mozek psychopata, ale je to milý, hodný a dobrosrdečný člověk, může s ním stát něco udělat?

Hodný psychopat

Nejlepší odpověď
Psychotic

Psychopatie je definována jako osobnostní porucha charakteristická antisociálním jednáním, sníženou empatií a jednáním drzým nebo bez zábran. (zdroj: Wiki)

Tudíž nic jako „milý, hodný, dobrosrdečný“ psychopat neexistuje.

A čistě mimochodem, místo, ve kterém stát „něco dělá“ s lidmi, co nic neprovedli, bych opravdu nechtěl zažít.

Další odpovědi
Šidlo

ak je niekto skutočne takýto, nemôže byť psychopat

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Antisocial_per­sonality_disor­der

psychopat je človek, ktorý dokáže mať rád len seba.....nemá súcit (hoci môže mať veľa empatie, a vie sa dostať iným do hlavy) a svedomie dokáže vypnúť kedy sa mu zapáči, ničoho sa nebojí, azda len svojej smrti, nezáleží mu na iných a ak áno, nie tak veľmi ako na sebe

psychopat sa často chová veľmi milo, ale je to len pretvárka a robí to nie z lásky ale pre svoj zisk a prospech

ked niečo robí, robí to len pre seba, svoje túžby a záujmy.....druhých ľudí neberie ako seberovných, seba vidí ako boha

ale! človek môže byť psychopat na 10% aj na 99%

navyše.....jeden psychiater otvorene povedal, že sám má mozog vraha, ale kvôli dobrej rodine a dobrej výchove z neho vyrástol ,,len" arogantný narcistický človek