Hawajka

Když má někdo gympl, stačí bakalar?

Stačí s gymplem pouze bakalar, nebo vš musí dodělat celou?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Stačí na co? Někomu stačí jenom gympl bez bakaláře. Někomu nestačí ani doktorát.

Další odpovědi
Dochy

Jestli bakaláře, inženýra nebo doktora – to nemá nic společného s gymplem. Záleží na tom co a kde hodlá dotyčný dělat. A není až tak důležité jaký titul kdo má jako co umí, resp. se naučí (s vyjímkou některých pozic, kde je vzdělání předepsané – třeba otevřít si ordinaci praktického lékaře s titulem bc. asi nepůjde)

Arne1

jestli gympl nebo průmka, to je jedno. Vzdělání má nějaké stupně…

mateřská – základní – střední (maturita) – bakalář (malé státnice) – magistr (státnice) – doktor – …

Tw!st

To je přece na tobě, co ti stačí, ne? Přece když děláš gympl nebo VŠ, musíš k tomu mít nějaký důvod a cíle. Nebo to děláš jen protože ti to řekli rodiče? To je nejlepší cesta ke smažení hranolek v McDonaldu.

da ny

INTERNET SKÝTÁ NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ INFORMACÍ :)
Vy jste tuto možnost zatím nevyužila :/
Každá VŠ má na svých stránkách veškeré informace ohledně studia.
Po každé SŠ můžete, po maturitě studovat např.VOŠ nebo VŠ,
Přímé, soustavné, 5 – 6 leté studium skýtají jen některé VŠ. Takto můžete studovat farmacii. práva, medicínu, veterinu.
Na většině VŠ si musíte nejprve zvolit bakalářský obor. Ukončit bakalářskou, státní, závěrečnou zkouškou. Získáte titul Bc. Tím můžete své vzdělání ukončit a jít pracovat.
Nebo můžete studovat v jiném Bc. oboru, nebo v následném, magisterském programu (Mgr., Ing.)
Pokud budete chtít, můžete pokračovat v doktorském studiu (PhD., JIDr., RNDr. apod.)

Odpověď zní:
Ano, stačí, pokud to stačíi Vám nebo zaměstnavateli 😁