Avatar uživatele
yukí

Když má člověk má pírsing v jazyku tak mu to bude při mluvení a když jí jídlo vadit..?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Petra09 před 4410 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nemám ho ,ale mně by určitě vadil- zkus se zeptat těch co ho mají – také je to na zvyku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Amie

Zpočátku rozhodně… hlavně při líbání to musí být doslova slast…

Vyprdni se na piersing. Je ti sice „moderní“ ale jinak je to příšerný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Určitě mu to vadit bude, a hlavně je to nehygienické, drží se na tom zbytky potravin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Určitě mu to bude vadit. Protože ale za to dal peníze a bylo to jeho přání, tak to nepřizná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ethellka

Piercing v jazyku mám už čtyři roky a s výjimkou prvního týdne (kdy jazyk oteče a musí se zahojit) mi nikdy nepřekážel. Ani při jídle, ani při mluvení, ani při líbání, při ničem. Dokonce když ho vyndám (argument, že je to nehygienické, je nesmyslný, piercing se samozřejmě musí pravidelně čistit!), mám podivný pocit, že mi „něco chybí“ :)
Pokud ho chceš jen proto, „abys měla nějaký piercing“, dobře si to rozmysli, protože zrovna jazyk je dost nenápadný a většina lidí si nevšimne, že ho vůbec máš. Pokud si s ním samozřejmě nebudeš neustále hrát, vyplazovat jazyk a smát se s dokořán otevřenou pusou. Hraním si můžeš časem poškodit sklovinu, tak pozor na to. Já ho mám dost vzadu, takže zuby tím nijak netrpí.
Výhoda je rychlé hojení a taky to, že až tě omrzí, prostě ho vyndáš a nezůstane ti žádná stopa :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek