DDarent

Když má ,,acer Iconia Tab A500'' USB přípojku, znamená to, že k němu budu moct připojit 500GB hard disk???

Já bych ho možná koupil, kdyby to podporoval!!!
Doplňuji:
Já se ptam, protože mobily třeba podporujou určitej počet GB na SD kartě, tak jestli tady neni taky nějaký omezení!!! Jinak dobrý…

Nejlepší odpověď
mosoj

Není důvod aby externí hard nešel k uvedenému notebooku připojit,

Další odpovědi
Ponytail

určitě

arygnoc

proto je externí disk na USB (ty starší ne).
ten disk má v sobě instalační program (oddělený, nesmazatelný), tudíž by (teoreticky) měl fungovat na každém kompu, který má usb.